Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Kadra

          
  
 "The best teachers teach from the heart, not from the book"  

 
Naszą kadrę stanowią wysoko wykwalifikowani nauczyciele wychowania przedszkolnego z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego.
Współpracujemy również z anglojęzycznym nauczycielem (native speakerem), dzięki czemu dzieci przez cały czas mają kontakt z naturalnym językiem angielskim.

Wszyscy nasi nauczyciele wyróżniają się ogromnym entuzjazmem i łatwością nawiązywania kontaktu z dziećmi. Mają nowatorskie pomysły i twórczo pracują podczas zajęć, zwracając szczególną uwagę na wszechstronny i prawidłowy rozwój dzieci.
Poświęcają dzieciom maksimum uwagi i stosując różnorodne gry i zabawy zachęcają je do aktywnego uczestnictwa w procesie nauczania. W ten sposób nauka poprzez zabawę jest nie tylko efektywna, ale również przyjemna i dająca wiele satysfakcji naszym podopiecznym

 

TEACHERS PLANT THE SEEDS OF KNOWLEDGE THAT LAST A LIFETIME !!!

 

MAREK KOŁACZKOWSKI - WŁAŚCICIEL PRZEDSZKOLA, AKTOR

Od 1992 roku wraz z żoną Jadwigą Kołaczkowską prowadzę to przedszkole. Zacząłem ten etap w życiu - niepewny efektów. Z zawodu jestem aktorem i cały czas uprawiam ten zawód. Przedszkole stało się moim kolejnym wyzwaniem - myślałem, że na parę lat - a tu już .... 30 !!!
Wiem jak postępować z dziećmi, umiem je rozbawić, umiem otrzeć łzy, a do tego mam znakomity zespół pedagogiczny, co w sumie daje mi mnóstwo zadowolenia i satysfakcji!

SYLWIA BYSTRZYCKA - DYREKTOR, PEDAGOG, NAUCZYCIEL

Jestem absolwentką Uniwersytetu Łódzkiego. Ukończyłam studia magisterskie na kierunku Pedagogika Opiekuńczo Wychowawcza. Ukończyłam również studia podyplomowe z Metodyki i Dydaktyki Nauczania Języka Angielskiego. Swoje umiejętności w posługiwaniu się językiem angielskim doskonaliłam także pracując w Londynie. Przez 3 lata uczyłam języka angielskiego w prywatnej szkole podstawowej w klasach 1-3. Skończyłam również Studia Podyplomowe na kierunku Edukacja Przedszkolna i Wczesnoszkolna.
W Przedszkolu "Playschool" pracuję od 1999 roku. W ciągu tego okresu rozwinęłam w sobie prawdziwą pasję do nauczania. Możliwość kontaktu z dziećmi daje mi ogromną radość i satysfakcję. Staram się być dla "moich" dzieci nie tylko nauczycielem, ale również najlepszym przyjacielem. Od 2008 roku pełnię również funkcję dyrektora.
Jestem osobą aktywną, interesuję się sportem i uwielbiam podróże. Fascynuje mnie zwłaszcza starożytny Egipt. Wolne chwile lubię spędzać z najbliższymi i oczywiście z moim ukochanym psem, najlepiej gdzieś poza miastem.

JOANNA JÓŹWIAK - NAUCZYCIEL

Jako absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego na kierunku Pedagogika Wieku Dziecięcego w 1997 roku rozpoczęłam swoją przygodę z przedszkolem "Playschool". W roku 2005 ukończyłam kurs języka angielskiego na poziomie pre advanced.
Zawsze chciałam być nauczycielem lub aktorką teatralną. W tym przedszkolu realizuję obie pasje. Gram na scenie teatru "Playschool" bawiąc się z dziećmi, przybliżając im literaturę i teatr. Bawię ich "lalką", słowem, gestem, mimiką, a jednocześnie staram się nauczyć ich jak zdobywać wiedzę i jak jest ona ważna.
Kocham dzieci, literaturę, muzykę i teatr. Chociaż często brak na to wszystko czasu :)

JOANNA ROLCZAK - TERAPEUTA, NAUCZYCIEL

Z przedszkolem Playschool jestem związana od 2015 roku. W 2012 roku uzyskałam tytuł licencjata z pedagogiki wspierającej z profilaktyką niedostosowania społecznego, dwa lata później skończyłam II stopień studiów w zakresie opieki i terapii pedagogicznej, uzyskując tym samym tytuł magistra. Obecnie rozpoczęłam studia podyplomowe na kierunku - pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna.
Praca z dziećmi stała się dla mnie nieodłącznym elementem dnia codziennego. Uważam, że podstawowym zadaniem nauczyciela jest towarzyszenie dziecku podczas jego drogi ku dorosłości, dlatego też staram się być zawsze "obok" dziecka, zarówno wtedy, gdy osiągnie sukces - by cieszyć się razem z nim, ale przede wszystkim w chwili porażki, po to, by dyskretnie podać pomocną dłoń, wesprzeć w niepowodzeniu. Zawsze traktuję dzieci jak partnerów, szanuję ich dziecięce sprawy, żeby w miarę możliwości wyjść na przeciw ich oczekiwaniom. Staram się wyzwalać w nich kreatywność i na co dzień przypominać im o tym, że są dla mnie wyjątkowi.
Prywatnie uwielbiam podróże - chociaż nie te dalekie. Najczęściej podróżuję po Polsce i podziwiam jej uroki.


ANITA KUBIAK - NAUCZYCIEL

W 2009 roku ukończyłam Kolegium Nauczycielskie w Zgierzu (Pedagogika Wieku Dziecięcego i Plastyka) uzyskując tytuł nauczyciela oraz Uniwersytet Łódzki (Pedagogika Wieku Dziecięcego) uzyskując tytuł zawodowy licencjata. W tym też roku podjęłam pracę w przedszkolu "Playschool" i rozpoczęłam naukę na Uniwersytecie Łódzkim (Pedagogika Kultury Fizycznej i Zdrowotnej) gdzie w 2011 roku uzyskałam tytuł zawodowy magistra.
Preferuję zdrowy tryb życia dlatego bardzo często jeżdżę na rowerze i pływam. Uwielbiam wędrówki górskie i kocham zwierzęta.
Praca z dziećmi daje mi wiele satysfakcji i radości.

MILENA JABŁOŃSKA - NAUCZYCIEL

Jestem absolwentką Społecznej Akademii Nauk na kierunku Pedagogika ze specjalnością Wychowanie Przedszkolne i Edukacja Wczesnoszkolna. Obecnie kontynuuje swoją naukę na studiach magisterskich. Jestem „najświeższym nabytkiem” PLAYSCHOOL. Zawsze chciałam być nauczycielem, ponieważ kocham pracę z dziećmi. Największą przyjemnością jest dla mnie rozbudzanie kreatywności i twórczego myślenia u dzieci. Towarzyszenie dzieciom w poznawaniu i odkrywaniu zarówno siebie, jak i świata ich otaczającego sprawia mi ogromną radość. Najlepszą nagrodą jest dla mnie uśmiech każdego dziecka, spontaniczny uścisk czy specjalnie namalowana dla mnie laurka.
W wolnych chwilach uwielbiam czytać książki i słuchać muzyki

MAŁGORZATA KATARZYNA RODAK - NAUCZYCIEL

Jestem absolwentką studiów magisterskich na Uniwersytecie Łódzkim. Bardzo się cieszę, że w Przedszkolu Playschool mogę wykorzystywać swoje umiejętności, wiedzę i różnorodne doświadczenie. Jako nauczycielka z pasją towarzyszę dzieciom w procesie edukacji przedszkolnej, wprowadzam w świat wartości z uzasadnieniem. Jako arteterapeutka nurtu ericksonowskiego pomagam uwolnić kreatywność i rozwijać zdolności poprzez różnorodne formy ekspresji artystycznej. Kontynuuję naukę na Studiach Podyplomowych, na kierunku: Alternatywne Metody Edukacji Przedszkolnej i Wczesnoszkolnej.
Fascynuję się obcymi kulturami, podróżuję, piszę bajki. W kuchni stosuję zasadę Pięciu Przemian.

MONIKA WODZIŃSKA-SUCHY - NAUCZYCIEL

Nazywam się Monika Wodzińska i jestem związana z przedszkolem "Playschool" wcześniej niż zaczęłam pracować z dziećmi od 1998 roku.
Natura dziecka jest fascynująca, bo jak mawiał człowiek, który mi imponuje należy odnaleźć w życiu drogę bez żądz, nawyków i uprzedzeń.Takie są dzieci. Prostolinijne. Anthony de Mello, hinduski jezuita, psychoterapeuta, człowiek Wielkiego Serca, chyba odnalazł klucz do lepszego świata. To On próbował pozbawić ludzi nienawiści, żądz, nawyków i uprzedzeń (sic!).
Uwielbiam stare, zabytkowe motocykle i podróże w nieznane. Legendy i podania o miejscach, które odwiedzam są cząstką moich zainteresowań.

ANETA HETYCH - POMOC NAUCZYCIELA

Nazywam się Aneta Hetych i z przedszkolem Playschool związana jestem od niedawna. Praca z dziećmi sprawia mi dużą satysfakcją. Dzieci mają ogromny potencjał twórczy, który staram się wykorzystać w pracy z nimi. Moją ogromną pasją jest gotowanie. Lubię czytać książki, uwielbiam spędzać wolny czas na świeżym powietrzu z rodziną oraz rozwijać się artystycznie.
Moja przygoda z tym przedszkolem dopiero się zaczęła .....

ALEKSANDRA MIKLASZEWSKA - PSYCHOLOG

Psycholog z uprawnieniami pedagogicznymi, instruktor terapii uzależnień. Zajmuje się pracą z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi zarówno indywidualnie jak i grupowo. W pracy używa metody arteterapii oraz kinezjologii edukacyjnej. Na co dzień pomaga swoim podopiecznym odnaleźć satysfakcję z życia pracując w łódzkim DPS.

JANUSZ KONOPACKI - LOGOPEDA

Logopeda kliniczny z długoletnim doświadczeniem w pracy z pacjentami dorosłymi i dziećmi, zajmuje się rehabilitacją mowy, wymowy i głosu pacjentów dorosłych i dzieci

KAROLINA CIEMNIEWSKA - NAUCZYCIEL RYTMIKI I TAŃCA

Absolwentka Akademii Muzycznej w Łodzi, w roku 2005 ukończyłam Wydział Kompozycji i Teorii Muzyki na kierunku Rytmika, uzyskując tytuł magistra sztuki. Studiując na Akademii ukończyłam również Studium Pedagogiczne otrzymując uprawnienia do pracy jako nauczyciel, a także różnego rodzaju kursy doskonalące m.in. z choreoterapii. W roku 2008 ukończyłam kurs języka angielskiego na poziomie pre advanced. W roku 2009 obroniłam pracę na studiach podyplomowych na kierunku Pedagogika Przedszkolna z elementami metodyki Marii Montessorii.
Moją przygodę z nauczaniem rozpoczęłam będąc na studiach i ucząc tańca i gry na fortepianie. Przez pół roku pracowałam również w Irlandii, co pomogło mi doskonalić język angielski.
W Przedszkolu "Playschool" pracuję od 2007 roku, prowadzę tu zajęcia z rytmiki i tańca. Równolegle pracuję również w innych placówkach oświatowych oraz współpracuję z Agencją Artystyczną, która umożliwia mi realizowanie jednej z moich pasji czyli śpiewania.
Praca z dziećmi sprawia mi dużo radości i satysfakcji, jest nieprzewidywalna i zaskakująca, przez co niezmiernie ciekawa.
W wolnych chwilach chodzę do kina, teatru i na koncerty. Jestem fanką Łodzi, jej historii i architektury. Uwielbiam podróże, dobrą kuchnię i muzykę barokową.

MARION SLOWINSKI - NATIVE SPEAKER

My name is Marion Slowinski and I come from California in the United States. I received my Master’s degree in English Studies from the University in Vienna.  Also, I  earned a  Master’s degree in accounting from UCLA. I am a dedicated and qualified ESL teacher with a passion for children’s learning and care, and experience in working in preschool environments with children aged two-to-six.
My teaching style is direct and decisive, yet flexible to responding to children’s individual abilities and development. Together with our wonderful and skilled educators at Playschool  we deliver creative learning and play activities to all our children.
I believe that the quality of education a child receives in early life is indispensable in bringing out that  child’s potential, and that all children should have access to quality learning and care. It is important for your child to speak and listen to English both inside and outside our classrooms I look forward to working with my colleagues and parents at Playschool this  year to help our children develop the potential that they possess.

E
MILIA FORYSIAK - NAUCZYCIEL RELIGII

Jestem katechetką w przedszkolu, ponieważ odkrywanie Boga w towarzystwie dzieci 6 letnich to wspaniała przygoda....
W najbliższym czasie chciałabym udać się na pielgrzymkę do grobu św.Jakuba, w Santiago de Compostela.
Prywatnie interesują mnie sylwetki Wielkich Polaków oraz język esperanto.